- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra BRIDGEPORT
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra BRIDGEPORT VMC 800-22
CNC verticaal bewerkingscentrum BRIDGEPORT VMC 800-22
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra BRIDGEPORT › |
| Fabrikant | BRIDGEPORT › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 2690 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 490 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 750 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 22 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Machine hoogte | 2740 mm |
| Machine lengte | 2830 mm |
| Machine breedte | 2160 mm |
| Gewicht van de machine | 3.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |


















































