- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra AXA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra AXA VCC 1200
CNC verticaal bewerkingscentrum AXA VCC 1200
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 30 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1200 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Machine hoogte | 2700 mm |
| Machine lengte | 3300 mm |
| Machine breedte | 2300 mm |
| Gewicht van de machine | 10 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































