- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra AWEA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra AWEA BM 1400
CNC verticaal bewerkingscentrum AWEA BM 1400
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 8554 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1500 mm |
| Breedte van de werktafel | 650 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1200 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 26 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 32 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 30000 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 30000 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 30000 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































