- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra ALZMETALL
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
CNC verticaal bewerkingscentrum ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra ALZMETALL › |
| Fabrikant | ALZMETALL › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | 2491 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2640 mm |
| Breedte van de werktafel | 560 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2000 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Machine hoogte | 3200 mm |
| Machine lengte | 5200 mm |
| Machine breedte | 3250 mm |
| Gewicht van de machine | 11 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens 840 C | |











































