- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra ALCERA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra ALCERA GAMBIN 120 CR
CNC verticaal bewerkingscentrum ALCERA GAMBIN 120 CR
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal synchrone assen | 1 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3800 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 705 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 840 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 407 | |
| Zwenkkop (1 as) | |
| Rotary werktafel | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































