- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0907 VICTOR TAIWAN
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
CNC verticaal bewerkingscentrum 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra 0907 VICTOR TAIWAN › |
| Fabrikant | 0907 VICTOR TAIWAN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 0907 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Minimale aanzet in X-as | 850 mm/s |
| Minimum voeding in Y-as | 520 mm/s |
| Minimale aanzet in Z-as | 14224 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































