- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC portaal freesmachines
- ›
- CNC portaal freesmachines UNISIGN
- ›
- CNC portaal freesmachines UNISIGN UNIPORT 5
CNC portaal freesmachine UNISIGN UNIPORT 5
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| regio | Київська область |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Minimum toerental van de verticale as, | 10 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1800 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 250 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 250 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 250 mm/s |
| Machine hoogte | 3960 mm |
| Machine lengte | 4700 mm |
| Machine breedte | 3950 mm |
| Gewicht van de machine | 8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |











































