- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC portaal freesmachines
- ›
- CNC portaal freesmachines DROOP REIN
- ›
- CNC portaal freesmachines DROOP REIN Flash 2500 S40 kc N
CNC portaal freesmachine DROOP REIN Flash 2500 S40 kc N
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra DROOP REIN › |
| Fabrikant | DROOP REIN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Na de complete renovatie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 5000 mm |
| Breedte van de werktafel | 5100 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 4500 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 50 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 3000 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































