- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken WEINBRENNER
- ›
- CNC kantbanken WEINBRENNER GP 100
CNC kantbank WEINBRENNER GP 100
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2550 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximum naderingssnelheid | 100 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 9 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 150 mm/s |
| Machine hoogte | 3250 mm |
| Machine lengte | 3400 mm |
| Machine breedte | 2200 mm |
| Gewicht van de machine | 10 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 80 | |
| CNC-besturing | |
| Voetpedaal | |
| Technische documentatie | |













































