- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken TRUMPF
- ›
- CNC kantbanken TRUMPF TrumaBend V 2300 S
CNC kantbank TRUMPF TrumaBend V 2300 S
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | A20928 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 230 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 4250 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 445 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 615 mm |
| Vermogensbehoefte | 42 kW |
| Persluchtdruk | 0.6 MPa |
| Gewicht van de machine | 19200 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Voorste draagarmen | |
| Lichtschermen | |
| CE-verklaring | |












































