- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken LVD
- ›
- CNC kantbanken LVD PPEB EASY FORM 320/40
CNC kantbank LVD PPEB EASY FORM 320/40
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | Afkantpersen LVD › |
| Fabrikant | LVD › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 320 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 4000 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 5 pcs |
| Breedte van de onderste tafel | 200 mm |
| Afstand tussen frames | 3150 mm |
| Keeldiepte | 400 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 120 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 14 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 130 mm/s |
| Maximale afstand van de achteraanslag | 1000 mm |
| Vermogensbehoefte | 42 kW |
| Machine hoogte | 3800 mm |
| Machine lengte | 5800 mm |
| Machine breedte | 2300 mm |
| Gewicht van de machine | 23 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































