Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 80 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2500 mm |
| Afstand tussen frames | 2000 mm |
| Keeldiepte | 200 mm |
| Vermogensbehoefte | 11 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| USB-aansluiting | |












































