CNC kantbank IMAL GLADIATOR 255
| Nettoprijs | 15232 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Afkantpersen IMAL › |
| Fabrikant | IMAL › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 255 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 4100 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 320 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 535 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 90 mm |
| Afstand tussen frames | 3700 mm |
| Keeldiepte | 510 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 140 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 10 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 140 mm/s |
| Machine hoogte | 3600 mm |
| Machine lengte | 4700 mm |
| Machine breedte | 2200 mm |
| Gewicht van de machine | 20.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| DELEM DA 65 | |
| CNC-besturing | |
| Voetpedaal | |
| Centrale smering | |




















































