Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 90.7 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2540 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 101.6 mm |
| Afstand tussen frames | 2540 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| AUTOGAUGE CNC 1000 | |
| CNC-besturing | |












































