- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken Fischer
- ›
- CNC kantbanken Fischer DAP 10/2000
CNC kantbank Fischer DAP 10/2000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2000 mm |
| Keeldiepte | 250 mm |
| Vermogensbehoefte | 11 kW |
| Gewicht van de machine | 7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |













































