Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 125 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 3050 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 250 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 500 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 90 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 9 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 80 mm/s |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 3580 mm |
| Machine breedte | 1770 mm |
| Gewicht van de machine | 9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| DELEM DA-58 | |
| CNC-besturing | |
| Hydraulisch klemsysteem | |














































