- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken AMADA
- ›
- CNC kantbanken AMADA HFE M2 1270 x 50 T
CNC kantbank AMADA HFE M2 1270 x 50 T
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 50 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 1270 mm |
| Afstand tussen frames | 1035 mm |
| Vermogensbehoefte | 6 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| USB-aansluiting | |













































