Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 3110 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 200 mm |
| Machine hoogte | 2700 mm |
| Machine lengte | 4320 mm |
| Machine breedte | 2170 mm |
| Gewicht van de machine | 6.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |














































