- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SW Schwäbsiche Werkzeugmaschinen GmbH
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SW Schwäbsiche Werkzeugmaschinen GmbH BA 400-2
CNC horizontaal bewerkingscentrum SW Schwäbsiche Werkzeugmaschinen GmbH BA 400-2
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra SW Schwäbsiche Werkzeugmaschinen GmbH › |
| Fabrikant | SW Schwäbsiche Werkzeugmaschinen GmbH › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 120 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1750 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 840D | |




















































