- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT HEC 500 H/V Athletic
CNC horizontaal bewerkingscentrum STARRAG-HECKERT HEC 500 H/V Athletic
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra STARRAG-HECKERT › |
| Fabrikant | STARRAG-HECKERT › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | België |
| regio | Anvers |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1022-2257 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 630 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 30 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 20 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 900 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 770 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Gewicht van de machine | 21 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D | |
| Palettenwisselaar | |
| Boorkop | |
| CNC draaitafel - geïndexeerd as | |
| Vloeistofkoelsysteem | |



















































