- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT HEC 400 Focus
CNC horizontaal bewerkingscentrum STARRAG-HECKERT HEC 400 Focus
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra STARRAG-HECKERT › |
| Fabrikant | STARRAG-HECKERT › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 1022-2317 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 500 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 500 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 32.4 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 80 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 50 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 680 mm |
| Gewicht van de machine | 12.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840 D sl | |
| Palettenwisselaar | |
| Vloeistofkoelsysteem | |


















































