- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra OKAMOTO
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra OKAMOTO 3000
CNC horizontaal bewerkingscentrum OKAMOTO 3000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Maryland |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2997.2 mm |
| Breedte van de werktafel | 1000.8 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 4535.9 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 4500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3048 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1524 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Machine hoogte | 3556 mm |
| Machine lengte | 6858 mm |
| Machine breedte | 3810 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 11-M | |















































