- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra NIIGATA
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra NIIGATA HN63B
CNC horizontaal bewerkingscentrum NIIGATA HN63B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Slowakije |
| regio | Košický kraj |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | Info in email: peterdosa87@gmail.com |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 630 mm |
| Breedte van de werktafel | 630 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1000 kg |
| Maximale afstand van de tafel naar de spilas | 4500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 1000 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 866 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































