- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MORI SEIKI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MORI SEIKI NH 4000 DCG
CNC horizontaal bewerkingscentrum MORI SEIKI NH 4000 DCG
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MORI SEIKI › |
| Fabrikant | MORI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 2749 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 400 kg |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Machine hoogte | 2610 mm |
| Machine lengte | 3755 mm |
| Machine breedte | 2300 mm |
| Gewicht van de machine | 9.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mori Seiki MSG 501 MAPPS ll | |
| Technische documentatie | |















































