- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MORI SEIKI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MORI SEIKI MH-80
CNC horizontaal bewerkingscentrum MORI SEIKI MH-80
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MORI SEIKI › |
| Fabrikant | MORI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Inventarisnummer | 3099 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3600 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1100 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Gewicht van de machine | 16000 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































