- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MITSUI SEIKI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MITSUI SEIKI HJ -100 A
CNC horizontaal bewerkingscentrum MITSUI SEIKI HJ -100 A
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MITSUI SEIKI › |
| Fabrikant | MITSUI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 800.1 mm |
| Breedte van de werktafel | 800.1 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 240 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 15 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1574.8 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1016 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1219.2 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 15-M | |
| Vloeistofkoelsysteem | |













































