- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MAZAK
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MAZAK FH 480 (6 PC)
CNC horizontaal bewerkingscentrum MAZAK FH 480 (6 PC)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 2585 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 400 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Machine hoogte | 2710 mm |
| Machine lengte | 6250 mm |
| Machine breedte | 3090 mm |
| Gewicht van de machine | 9.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol M-Plus | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)







































