- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra M S
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra M S HMC-200
CNC horizontaal bewerkingscentrum M S HMC-200
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Bulgarije |
| regio | София |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1422 mm |
| Breedte van de werktafel | 991 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 4500 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 22 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 48 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 3050 mm |
| Gewicht van de machine | 35.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| DYNA PATH DELTA-AUTOCON | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































