- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HURCO
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HURCO HTX 500
CNC horizontaal bewerkingscentrum HURCO HTX 500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 070519 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 500 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Totaal vermogen vraag | 22 kW |
| Aantal draaisnelheden van de spil | 12000 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| Palettenwisselaar | |
| CNC draaitafel - synchrone as | |
| Verlichting | |
| CE-verklaring | |














































