- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HUELLER HILLE
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HUELLER HILLE NBH 70
CNC horizontaal bewerkingscentrum HUELLER HILLE NBH 70
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra HUELLER HILLE › |
| Fabrikant | HUELLER HILLE › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Totaal vermogen vraag | 10 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS S 3 | |













































