- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HELLER
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HELLER H 2000
CNC horizontaal bewerkingscentrum HELLER H 2000
| Nettoprijs | 250736 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra HELLER › |
| Fabrikant | HELLER › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2022 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 800 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 45 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 80 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 5 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 16000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 1333.3 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 1333.3 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 1500 mm/s |
| Machine hoogte | 3400 mm |
| Machine lengte | 6300 mm |
| Machine breedte | 2950 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D SL | |
| Palettenwisselaar | |
| Rotary werktafel | |
| CNC draaitafel - geïndexeerd as | |
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |




















































