- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG MORI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG MORI DMC 80H (KGT)
CNC horizontaal bewerkingscentrum DMG MORI DMC 80H (KGT)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 2588 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 630 mm |
| Breedte van de werktafel | 630 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 900 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Machine hoogte | 3467 mm |
| Machine lengte | 2980 mm |
| Machine breedte | 6487 mm |
| Gewicht van de machine | 23 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens 840D Slimline | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)







































