- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG DMU 80 P HI-DYN
CNC horizontaal bewerkingscentrum DMG DMU 80 P HI-DYN
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 900 mm |
| Breedte van de werktafel | 630 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Vloeistofkoelsysteem | |











































