- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra DMG DMG DMU 50 eco
CNC horizontaal bewerkingscentrum DMG DMG DMU 50 eco
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8008 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 450 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































