- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra CINCINNATI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra CINCINNATI MAXIM 400 EP
CNC horizontaal bewerkingscentrum CINCINNATI MAXIM 400 EP
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra CINCINNATI › |
| Fabrikant | CINCINNATI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Florida |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400.1 mm |
| Breedte van de werktafel | 400.1 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 569 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 515.6 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 520.7 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| ACRAMATIC 2100 | |









































