- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines ORADEA
- ›
- CNC freesmachines ORADEA FU 71 - 2 CNC
CNC freesmachine ORADEA FU 71 - 2 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2240 mm |
| Breedte van de werktafel | 710 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2000 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal synchrone assen | 3 pcs |
| Minimale afstand van de as van de tafel | 100 mm |
| Maximale afstand van de as van de tafel | 1000 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 710 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 900 mm |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 4500 mm |
| Machine breedte | 3000 mm |
| Gewicht van de machine | 8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 360 | |
| RS-verbinding | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Zwenkkop (1 as) | |
| Vibroisolators | |
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |













































