- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines MECHANICY PRUSZKÓW
- ›
- CNC freesmachines MECHANICY PRUSZKÓW FYJ 40 RN
CNC freesmachine MECHANICY PRUSZKÓW FYJ 40 RN
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MECHANICY PRUSZKÓW › |
| Fabrikant | MECHANICY PRUSZKÓW › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2000 mm |
| Breedte van de werktafel | 550 mm |
| Minimum toerental van de verticale as, | 33.5 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1120 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1300 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 430 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 475 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |












































