- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines HAAS
- ›
- CNC freesmachines HAAS TM1
CNC freesmachine HAAS TM1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 15544 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 270 mm |
| Breedte van de werktafel | 1210 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 305 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 406 mm |
| Totaal vermogen vraag | 9.5 kW |
| Machine hoogte | 2000 mm |
| Machine lengte | 2000 mm |
| Machine breedte | 1400 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HAAS HAAS | |
| Technische documentatie | |




















































