- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines FADAL
- ›
- CNC freesmachines FADAL TRM TOOLMILL
CNC freesmachine FADAL TRM TOOLMILL
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Florida |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 889 mm |
| Breedte van de werktafel | 304.8 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 5.6 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 4000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 355.6 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 355.6 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FADAL CNC CONTROL | |










































