- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines DROOP REIN
- ›
- CNC freesmachines DROOP REIN FSM 803 DA 30 KE NW
CNC freesmachine DROOP REIN FSM 803 DA 30 KE NW
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra DROOP REIN › |
| Fabrikant | DROOP REIN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3600 mm |
| Breedte van de werktafel | 800 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Totaal vermogen vraag | 30 kW |
| Gewicht van de machine | 26 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| DROOP REIN CNC CONTROL | |













































