- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines DECKEL
- ›
- CNC freesmachines DECKEL FP4CC/T
CNC freesmachine DECKEL FP4CC/T
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 475 kg |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |
















































