- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines DECKEL
- ›
- CNC freesmachines DECKEL FP 5 TC
CNC freesmachine DECKEL FP 5 TC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Minimum toerental van de verticale as, | 18 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6300 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 710 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 445 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 100 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 100 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 100 mm/s |
| Totaal vermogen vraag | 13.5 kW |
| Machine hoogte | 2480 mm |
| Machine lengte | 5200 mm |
| Machine breedte | 3200 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| DECKEL DIALOG 11 | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Rotary werktafel | |
| Verlichting | |














































