- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC freesmachines
- ›
- CNC freesmachines Avia
- ›
- CNC freesmachines Avia FNE 50N TNC 407
CNC freesmachine Avia FNE 50N TNC 407
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 2602 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 500 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Machine hoogte | 2100 mm |
| Machine lengte | 2450 mm |
| Machine breedte | 3200 mm |
| Gewicht van de machine | 3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 407 | |
| Technische documentatie | |












































