- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken ZPS
- ›
- CNC draaibanken ZPS SPR 63 CNC
CNC draaibank ZPS SPR 63 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5004 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 250 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 470 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 30 kW |
| Diameter van de spil boring | 75 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 35 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 2300 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3500 mm |
| Breedte van de draaibank | 1800 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1940 mm |
| Gewicht van de draaibank | 6.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840 D PCU | |









































