- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken WEILER
- ›
- CNC draaibanken WEILER PRIMUS 2 CNC
CNC draaibank WEILER PRIMUS 2 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 420 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 250 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 7.5 m/min |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 12 m/min |
| Diameter van de spil boring | 51 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 5000 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| BOSCH CC 200 | |














































