- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken TRAUB
- ›
- CNC draaibanken TRAUB TND 360
CNC draaibank TRAUB TND 360
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1983 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 810 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 360 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 160 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 205 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 7 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 3150 1/min |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 8 pcs |
| Losse kop ganzenveer diameter | 90 mm |
| Maximale boorlengte van de losse kop ganzenveer | 105 mm |
| Totaal vermogen vraag | 38 kW |
| Gewicht van de draaibank | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| TRAUB TND 360 | |










































