- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken SCK
- ›
- CNC draaibanken SCK 6166
CNC draaibank SCK 6166
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 660 mm |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
| Gewicht van de draaibank | 3.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc Series Oi Mate-TD | |
| Hydrodehnopnames | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |















































