- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken SCHERER FEINBAU
- ›
- CNC draaibanken SCHERER FEINBAU VDZ 80 DS
CNC draaibank SCHERER FEINBAU VDZ 80 DS
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra SCHERER FEINBAU › |
| Fabrikant | SCHERER FEINBAU › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine gedemonteerd |
| Inventarisnummer | 5244 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 265 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 280 mm |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 7000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 2700 mm |
| Breedte van de draaibank | 1575 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2300 mm |
| Gewicht van de draaibank | 10 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 840 D | |













































