- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken Poręba
- ›
- CNC draaibanken Poręba TCF 224 X 12 M
CNC draaibank Poręba TCF 224 X 12 M
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Georgia |
| Bouwjaar | 1994 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 10222 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 11999 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 2235.2 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 1800.9 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 70.9 kW |
| Diameter van de spil boring | 104.1 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 1 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 200 1/min |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 36287.4 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |











































