- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC draaibanken
- ›
- CNC draaibanken NAKAMURA
- ›
- CNC draaibanken NAKAMURA TW-20
CNC draaibank NAKAMURA TW-20
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 8542 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 780 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 270 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 195 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 15 kW |
| Diameter van de spil boring | 51 mm |
| Aantal gereedschap torentjes | 24 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































